+380632157944
+380684337544
+380660363044
УКР | РУС

Умови користування

www.ilili.com.ua (в подальшому ilili) надає вам доступ до цього Інтернет-сайту («Сайт») і певні послуги, інтерфейси та функціональні можливості, доступні на цьому Сайті або через нього («Послуги»), за умови вашої згоди дотримуватися наведених нижче умов та положень. Використання вами Сайту або користування його Послугами означає вашу згоду з умовами й положеннями цього Офіційного повідомлення.

Час від часу ilili може змінювати умови та положення Офіційного повідомлення. Відвідуючи цей Сайт, ви погоджуєтеся з тим, що умови та положення Офіційного повідомлення, що є чинними на момент доступу, є для вас обов'язковими, тому вам слід переглядати їх кожного разу при повторному відвідуванні Сайту.

 

Відсутність гарантій

Цей Сайт та Послуги надаються «як є», без жодних прямо виражених або домислюваних гарантій, у максимально допустимому законом обсязі. ilili і його ліцензіари відмовляються від усіх прямих або непрямих гарантій, включно без обмеження з можливими гарантіями придатності до продажу, відповідності певній меті використання та дотримання прав. ilili не дає запевнень чи гарантій у тому, що функціональні можливості або послуги цього Сайту надаватимуться безперебійно, без помилок, що недоліки будуть виправлені або що цей Сайт чи сервер, який підтримує доступ до вказаного Сайту, не містять вірусів чи інших небезпечних елементів. ilili не робить жодних заяв або запевнень щодо використання контенту цього Сайту або послуг з погляду їх достовірності, точності, достатності, корисності, своєчасності, надійності тощо. Деякі юрисдикції не допускають виключення домислюваних гарантій, тому наведені вище обмеження й виключення можуть не застосовуватися щодо вас.

Обмеження відповідальності

ilili не несе відповідальності перед вами або будь-якою іншою стороною за фактичні, штрафні, прямі або непрямі збитки внаслідок використання або неможливості використання Сайту, Послуг або контенту цього Сайту або з причини роботи Сайту, Послуг чи продуктів, описаних на Сайті, навіть якщо ilili був проінформований про можливість таких збитків. Застосовне законодавство може не дозволяти обмеження або виключення відповідальності чи випадкових або непрямих збитків, тому наведені вище обмеження й виключення можуть не застосовуватися щодо вас.

Якщо ви незадоволені яким-небудь елементом Сайту або Послуг чи будь-якою із викладених умов, єдиний та виключний засіб захисту ваших прав полягає в тому, щоб припинити використання Сайту і Послуг.

Володіння авторськими правами на Сайт

Сайт містить матеріали, такі як текст, фотографії та інші зображення, звук, дані, програмне забезпечення, графіку і логотипи, захищені авторським правом і / або іншими правами інтелектуальної власності. Послуги, Сайт і всі розміщені на Сайті матеріали, включно без обмеження з текстом, фотографіями та іншими зображеннями, звуком, даними, програмним забезпеченням, графікою та логотипами, належать ilili або його ліцензіарам і захищені законами України та інших країн про авторське право (у тому числі у вигляді компіляції або бази даних), товарні знаки, бази даних та іншу інтелектуальну власність, а також міжнародними угодами та конвенціями.

Користування Сайтом

Ви можете використовувати Сайт тільки для своїх особистих, некомерційних цілей. Ви повинні дати згоду на дотримання всіх чинних законів про авторське право, товарні знаки та інших законів про інтелектуальну власність, а також всіх додаткових повідомлень, вказівок і обмежень щодо авторського права і товарних знаків, наведених у будь-якому розділі Сайту. Якщо у цьому параграфі не визначене інше, ви не має права: (i) копіювати, відтворювати, будь-яким чином змінювати, виправляти або спотворювати Сайт, Послуги або будь-яку їх частину; (ii) продавати, демонструвати, поширювати, публікувати, транслювати, передавати або будь-яким іншим чином поширювати або передавати Сайт, Послуги або будь-яку їх частину будь-яким фізичним або юридичним особам; (iii) створювати похідні твори на базі Сайту або Послуг; або (iv) проводити інженерний аналіз, декомпілювати або дизасемблювати (крім випадків, у явній формі дозволених відповідним законодавством) будь-яке програмне забезпечення, що використовується в межах Сайту або Послуг.

Використання гіперпосилань

ilili не несе відповідальності за зміст інших Інтернет-сайтів, включно із веб-сайтами, через які ви могли отримати доступ до цього Сайту або на які ви могли перейти з цього Сайту. Компанія не несе жодної відповідальності у зв'язку з такими сайтами або посиланнями.

Якщо надаються гіперпосилання на Інтернет-сайт третьої сторони, це робиться з найкращими намірами і з тим переконанням, що такий веб-сайт містить або може містити матеріал, який має відношення до змісту цього Сайту. Таке гіперпосилання не означає, що ilili перевірив чи схвалив відповідний сайт третьої сторони або його контент чи що він висловлює схвалення, спонсорує або підтримує афілійовані відносини з таким Інтернет-сайтом, його власниками або провайдерами.

 

Юрисдикція

Використання вами цього Сайту і чинність цих умов та положень регламентуються законодавством України. Українські суди мають ексклюзивну юрисдикцію щодо всіх спорів, які можуть виникнути у зв'язку з вашим використанням цього Сайту. Відвідуючи цей Сайт, ви беззастережно погоджуєтеся підкоритися юрисдикції українських судів.