+380632157944
+380684337544
+380660363044
УКР | РУС

Про компанію

Компанія ilili офіційно розпочала свою діяльність у 2016 році. Комерційному старту передували декілька місяців кропіткої праці від ідеї, до створення ilili такою,  якою Компанія є на теперішній час.

ilili.com.ua це комерційний проект, створений командою професіоналів. Метою проекту є реалізація ефективної взаємодії постачальника та кінцевого споживача. Постійно розвиваючись та вдосконалюючись, ilili прагне надавати зручні та вигідні послуги для всіх своїх користувачів.

ilili використовує сучасні технології та передові методи оброблення й поширення інформації. Таким чином, ми залучаємо на ilili.com.ua численну цільову аудиторію потенційних покупців. В свою чергу покупці, знаходять та замовляють потрібний товар чи послугу для дому, квартири, офісу тощо. Можливість вибору з широкого асортименту, ціни та якості – саме те, що покупець знаходить на ilili.com.ua.

  Покупець та продавець зустрічаються тут!

У відносинах між постачальником та кінцевим споживачем ilili виступає в якості посередника, експерта з надання інформаційних послуг та електронної торгівельної платформи.

У перспективі ми бачимо розвиток Національного виробника, його визнання та підтримку з боку споживача.

Переваги співпраці з ilili:

  • швидкий та вигідний спосіб реалізувати свою продукцію й послуги;
  • комплекс ефективних та дієвих рішень для залучення нових Клієнтів;
  • зручна електронна торгівельна платформа в мережі Інтернет;
  • конкуренція, яка вимагає постійного підвищення якості продукції та послуг;
  • новий рівень ефективної взаємодії постачальника та кінцевого споживача;

Користуючись послугами ilili.com.ua, Ви заощаджуєте свої гроші та час!