+380632157944
+380684337544
+380660363044
УКР | РУС

ilili.com.ua – унікальна платформа, де зустрічаються виробники та покупці

Ви – малий або великий український виробник, постачальник послуг чи імпортер? Ви хочете збільшити продажі? Тоді вас має зацікавити наш проект!

Як це працює?

Ви надаєте нам інформацію про вашу компанію та асортимент ваших виробів або послуг. Ми розміщуємо цю інформацію на нашому сайті. Сайт працює саме на цільову аудиторію – потенційних покупців, які націлені на придбання товарів або послуг. Ми приваблюємо покупців гарантованою знижкою, про яку домовляємося з Вами.

Чому ilili.com.ua – це вигідно?

  • Ви економите гроші на рекламі, її виготовленні та розповсюдженні.
  • Вам не обов'язково витрачати кошти на створення та утримання власного сайту. Замість цього ми розміщуємо інформацію про Вашу компанію і опис товарів або послуг на сайті ilili.com.ua.
  • Усі публікації супроводжуються якісними фото та текстовими матеріалами. Ви надсилаєте нам фото продукції або послуг – ми адаптуємо їх для публікації на нашому сайті.
  • Вам не потрібно витрачати час на пошук клієнтів та покупців. Усі вони приходять на ilili.com.ua.
  • Це можливість зменшити витрати на логістику та доставку. Мета ilili.com.ua - дати українським виробникам, постачальникам послуг та імпортерам можливість реалізовувати товар або послуги в межах свого міста чи регіону. Це зекономить час та гроші.
  • Сайт ilili.com.ua постійно поповнюється українськими виробниками, постачальниками послуг та імпортерами.

Нині ми пропонуємо вам безкоштовно розмістити інформацію про вашу компанію та товари чи послуги на сайті ilili.com.ua.

Згодом, коли буде забезпечено велику кількість відвідувачів нашого сайту, ми плануємо співробітництво із виробниками, постачальниками послуг та імпортерами на платній основі.

ilili.com.ua – Покупець та продавець зустрічаються тут!