+380632157944
+380684337544
+380660363044
УКР | РУС
ilili design and furniture™

ilili design and furniture™

М’які та корпусні меблі, освітлення і предмети інтер'єру від ilili design and furniture™ - це сучасний комплекс з виробництва якісних і функціональних рішень під замовлення. Ми проектуємо вироби за ескізами та кресленнями з урахуванням індивідуальних потреб Клієнта, відповідно до розмірів і особливостей, специфіки використання приміщення.

Продаж продукції ilili design and furniture™ здійснюється через власний інтернет-магазин по всій Україні. На сайті представлений різноманітний асортимент виробника, діючі акції, знижки і розпродажі.

Головною перевагою продукції від ilili design and furniture™ є ексклюзивний, індивідуальний підхід до кожного Клієнта, від дизайну до гарантії «під ключ».

Ми здійснюємо:

 • заміри і розрахунки;
 • розробку дизайн проектів;
 • виробництво;
 • складання і монтаж;
 • гарантійне та пост гарантійне обслуговування;
 • переобладнання і ремонт меблів;
 • перетяжку і чищення м'яких меблів;
 • заміну окремих елементів або модулів меблів від інших виробників;
 • інші роботи і доопрацювання;

Наша продукція - це надійні матеріали, механізми та ексклюзивний дизайн. Ми дбаємо про своїх покупців і саме завдяки цьому, продукція від ilili design and furnitureкористується попитом і по сьогоднішній день підтримує репутацію надійного партнера і постачальника.

Одним з головних переваг ilili design and furniture є доступні ціни. Ми виробляємо меблі високої якості і забезпечуємо її вигідну вартість. Це досягається, насамперед, за рахунок роботи з Замовником без посередників і закупівель матеріалів і фурнітури на оптимальних умовах. Це дозволяє скорочувати собівартість продукції і в той же час гарантувати її якість і надійність.

М’які та корпусні меблі, освітлення і предмети інтер'єру від ilili design and furniture™ поєднує в собі відмінні функціональні характеристики і актуальний дизайн. Вони практичні і зручні у використанні. Для виготовлення всієї продукції використовуються якісні матеріали та надійна фурнітура.

ilili design and furniture™ це:

 • Комплекс послуг та товарів. Ми пропонуємо виїзд дизайнера на об'єкт по Києву і Київській області, професійне зняття вимірів, розробку проекту, розрахунки, безпосередньо виробництво, а також доставку і грамотну збірку меблів.
 • Кілька цінових категорій. Ми випускаємо вироби як в класі економ, так і преміального рівня. Кожен клієнт отримує оптимальне рішення з урахуванням своїх фінансових можливостей.
 • Багатий вибір матеріалів і фурнітури. Ми співпрацюємо з провідними українськими та європейськими постачальниками. Їх комплектуючі та фурнітура відрізняються надійністю і довговічністю.

На 100% індивідуальний підхід. Кожен комплект корпусних або м’яких меблів, світильників або інших предметів інтер’єру створюються з урахуванням побажань замовника. Єдиним обмеженням у виробництві може стати тільки ваша фантазія.

На сайті з: 03.02.19
Телефон:
+380632157944; +380684337544
Адреса: Вишгород, Вишгород

Замовлення товару здійснюється через сайт ilili.com.ua

Знижка діє за умови замовлення на сайті ilili.com.ua

Послуги з доставки не включені у вартість меблів, які Ви купуєте.

Способи доставки:

-Нова Пошта;

-Ін-Тайм;

-Деллівері;

-Самовивіз або доставка Клієнту.

Пропозиції компанії

Декоративний світильник від ilili design and furniture™

Виробник: ilili design and furniture™

Стілець CLAIRESE

Виробник: ilili design and furniture™

Світильник Cinnabon S

Виробник: ilili design and furniture™