ScanLife - лікування за кордоном і діагностика МРТ / КТ в Україні

Німеччина

Австрія

Фінляндія

Туреччина

Мальта

Ізраїль

Індія

Украина

Card image cap

Инновационное лечение

Card image cap

Профессиональная диагностика

Card image cap

Лучшие оборудование

Card image cap

Квалифицированные врачи

Вы не оплачиваете услуги ScanLife

Подбор решения и организация поездки не влияют на ваш счет — нашу работу финансируют медицинские учреждения. Вы оплачиваете исключительно пройденные процедуры в кассу клиники.

Детально вивчаємо Ваш випадокАналізуємо висновки лікарів та інші матеріали. Складаємо детальну карту пацієнта. (Даний етап проводиться максимально швидко)
Направляємо інформацію в клінікиВраховуємо Ваші побажання. Переводимо карту на будь-яку мову, в залежності від країни, в якій знаходиться клініка.
Аналіз професіоналів Лікарі провідних клінік аналізують карту пацієнта, готують висновок та проводять попередній розрахунок вартості.
Вибір оптимального для Вас варіантуНаші лікарі допомагають зробити вибір, надаючи повну інформацію про клініки та фахівців, які будуть вести Ваше лікування.
Організація поїздкиПісля Вашого остаточного рішення, ми займаємося відкриттям віз, трансфером, послугами перекладача і іншими деталями.
Організація постійного зв'язкуПісля проходження лікування, ми організовуємо постійний зв'язок з лікарем і комфортні умови реабілітації.